naše Služby

Co umíme?

Naše služby:

Monolitické staby

Monolitické stavby jsou naší specialitou. S naším odborným týmem a zkušenostmi v oblasti monolitických prací jsme připraveni realizovat projekty od začátku až do konce. Přesně podle vašich představ a požadavků vytvoříme pevné, odolné a esteticky dokonalé monolitické konstrukce.

Rekonstrukce

Rekonstrukce je další oblastí našeho odborného zaměření. S naším týmem specialistů v oblasti rekonstrukcí jsme připraveni přeměnit vaše stávající prostory na moderní, funkční a atraktivní prostory. S důrazem na kvalitu a detaily se postaráme o kompletní renovaci a revitalizaci vašich staveb

Zemní práce

Od výkopů, vyrovnávání terénu a odstraňování stavebního odpadu až po výstavbu terénních úprav a vodních děl, jsme schopni se postarat o všechny vaše potřeby v oblasti zemních prací. Naše práce jsou prováděny s precizností a s ohledem na bezpečnost a kvalitu.

Stavba domů

S pečlivým zaměřením na každý detail a kvalitu materiálů vytváříme domy, které nejenže odrážejí vaši osobnost, ale také splňují nejvyšší standardy životního prostředí a bezpečnosti. S týmem zkušených architektů, inženýrů a řemeslníků zajišťujeme, že každý projekt je proveden s precizností a péčí, kterou si zasloužíte

Mosty

Naše mostní konstrukční služba je spojením technického umění a praktického inženýrství. S pečlivým zvážením terénu, dopravních potřeb a estetiky navrhujeme a stavíme mosty, které spojují nejen fyzické vzdálenosti, ale i komunity a možnosti. Naši zkušení inženýři spolupracují s architekty a techniky na vytvoření mostů, které jsou odolné vůči přírodním živlům a zároveň esteticky ladné.